Aktualności
Szkoła Urszulanek wsparła rozbudowę hospicyjnego ogrodu
15 maja, 2026

Dziękujemy serdecznie Szkole Podstawowej Sióstr Urszulanek UR w Lublinie za zorganizowanie kiermaszu i wsparcie rozbudowy naszego hospicyjnego ogrodu.

Ogromnie cieszy nas to, że wokół Hospicjum są ludzie o tak wielkich sercach i takiej wrażliwości na potrzeby naszych Podopiecznych.

Dziękujemy całej społeczności szkoły – Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom – za każdy gest dobra, zaangażowanie i pamięć o naszym Hospicjum. Dzięki Wam ten ogród będzie jeszcze piękniejszym miejscem dla naszych Pacjentów i ich bliskich.