
W ubiegłą sobotę, 23 maja, odbył się VIII Bieg dla Hospicjum w Areszcie Śledczym w Lublinie. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu – osadzonym, przedstawicielom służb mundurowych, pracownikom naszego Hospicjum oraz przedstawicielom KUL, The John Paul II Catholic University of Lublin. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie zrobić tyle dobra.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególne brawa kierujemy do zwycięzców tegorocznej edycji:
I miejsce – ppor. Jakub Szostek (18 Brygada Zmotoryzowana)
II miejsce – Paweł Kozyra (KUL, Hospicjum Dobrego Samarytanina)
III miejsce – ppor. Edyta Masternak (BOT)
W tym roku padł rekord frekwencji, co ogromnie nas cieszy i pokazuje, jak wiele osób chce wspierać nasze Hospicjum. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie w równie licznym gronie!
Miło nam poinformować, że dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać aż 23 601 zł!
Środki te zostaną przeznaczone na rozbudowę naszego ogrodu – miejsca odpoczynku i spokoju dla naszych Pacjentów.
Serdecznie dziękujemy również Spółdzielni Pszczelarskiej Apis za przekazanie miodów dla uczestników biegu!
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Zdjęcia wykonał Mateusz Hypiak.
Zapraszamy także do obejrzenia relacji z tego dnia na TVP3 Lublin: https://lublin.tvp.pl/…/charytatywny-bieg-w-areszcie…










