
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej.
Bardzo cieszymy się z tej pięknej współpracy i otwartości na ideę hospicyjną. Uczniowie szkoły zorganizowali w Łęcznej Marsz Nadziei w ramach akcji „Pola Nadziei”, podczas którego zbierali środki na rzecz naszego Hospicjum.
Podczas spotkania mieliśmy okazję opowiedzieć o misji naszego Hospicjum, codziennej opiece nad Podopiecznymi oraz o tym, jak ważna jest wrażliwość, obecność i pomaganie drugiemu człowiekowi.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie, dobre serca i chęć niesienia dobra.
Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych inicjatyw.



