Aktualności
Wspólnie tworzymy piękniejszy ogród dla naszych Podopiecznych
11 maja, 2026

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w sadzenie roślin w naszym hospicyjnym ogrodzie. Dzięki Wam wokół naszego Hospicjum zrobiło się bardziej zielono, kolorowo i przytulnie.

Szczególne podziękowania kierujemy do: Pawła Totoro Adamca, Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych w Lublinie oraz Architektury Krajobrazu KUL za poświęcony czas, pracę i serce włożone w tworzenie naszego ogrodu.

Dziękujemy również Gospodarstwu Szkółkarskiemu St. i W. Skomorowskich za przekazane rośliny, które już teraz tworzą wyjątkową przestrzeń dla naszych Podopiecznych i ich bliskich.