Piknik Charytatywny w Muzeum Kozłówce w ramach Święta Roweru

W dniu 19 września 2021 roku obyła się XXVII Edycja Święta Roweru, która dzięki uprzejmości organizatorów z p. Januszem Pożakiem na czele, ruszyła pod hasłem "Jedziemy dla Hospicjum Dobrego Samarytanina. W ramach Święta na terenie Muzeum Zamoyskich w Kozłówce zorganizowalismy Piknik Charytatywny z udziałem m. in. Służby Więziennictwa, lokalnej Straży Pożarnej, Służ Obrony Terytorialnej. Na uczestników rajdu czekała gorąca grochówka, smażona kiełbaska, a także inne smakołyki od naszych Darcyńców - FC "Pszczółka" oraz Piekarni Cukierni "KUNA" w Żabiej Woli. Mimo trudnych warunków pogodowych na trasę wyjechało ok 1 500 rowerzystów, którzy mimo przejmującego zimna mieli gorące serca. Dzięki szczodrości uczestników wydarzenia udało się zebrać 5 547,92 zł na rzecz naszego Hospicjum. Wszystkim Serdecznie Dziękujemy :))) i zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.

Relacja z Pikniku na filmie Aresztu Śledczego w Lublinie https://www.youtube.com/watch?v=TiW5yaHKa-0

Hospicjum Dobrego Samarytanina 2021. Do góry