Aktualności
Wyjazd integracyjny pracowników i wolontariuszy Hospicjum
1 czerwca, 2026

W sobotę odbył się wyjazd integracyjny do Zwierzyńca dla pracowników oraz wolontariuszy naszego Hospicjum.

Podczas wspólnej wyprawy odwiedziliśmy m.in. Rezerwat Przyrody nad Tanwią, Zwierzyniec oraz Browar Zwierzyniec. Był to czas pełen rozmów, odpoczynku, integracji i budowania relacji poza codziennymi obowiązkami.

Docierają do nas głosy, iż wyjazd spotkał się z pozytywnym odbiorem i sprawił uczestnikom wiele radości. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i stworzenie wyjątkowej atmosfery.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok!

Szczególne podziękowania kierujemy także do Wynajem autokarów autobusów busów KAMEL TRAVEL – Lublin za komfortowy i bezpieczny przejazd oraz okazane serce.